Курси підготовки до ЗНО

Курси підготовки до ЗНО







  Шановні учні, кожен з нас в своєму життті  іде до своєї мети. Якщо людина не має мети, то вона нічого і не досягне. Одна із ваших основних цілей після закінчення школи - вступ до вищих навчальних закладів. Вибір професії вплине на все ваше подальше життя, тому до цього питання треба поставитися серйозно. Шлях в 1000 кроків починається з першого кроку.

7 кроків до успішного складання ЗНО:
  1. Майте мету. Оберіть свою майбутню професією.
  2. Готуйтесь особливо якісно з тих предметів, які будете складати.
  3. Визначтеся з вашим мінімумом (Наприклад: раз на тиждень відвідувати курси. Повірте, ви дуже добре підготуєтесь, якщо вірно будете виконувати свою задачу. Адже, той хто вірний в малому, буде вірний і в великому). 
  4. Визначтеся з днем і часом, коли ви будете готувати конкретний предмет. (Наприклад: Англійська мова в Середу з 16:00 до 17:00).
  5. Підзвітність і підтримка (попросіть свого знайомого, можна батьків або вчителя, кожен тиждень запитувати вас, як ви готуєтесь. Ця підтримка буде вас стимулювати до мети.)
  6. "Кожне діло стає легшим, якщо розділити його на частини" Генрі Форд. (Вивчайте історію або інший предмет послідовно. Наприклад: за 1 день не реально вивчити хронологію української історії, але за 10 днів це можливо і т.д.)
  7. Готуйтесь від щирого сердця. Адже лінивий учень може стати лінивим студентом і лінивим, не компетентним спеціалістом або підприємцем. Вибір за вами. Ви гідні кращого!

                                                                З повагою, Сергій Олександрович

Переваги підготовки до ЗНО в групах.

   При спілкування з батьками, одинадцятикласниками час від часу виникає запитання: "Чому підготовка на курсах у мікрогрупах ефективніша, ніж індивідуальна робота з репетитором чи вузівські підготовчі курси?" У кожної людини з цього приводу свої міркування, але дозволимо собі висловити спільну думку викладачів.


  •     "Здорова" конкуренція серед однолітків, можливість по-новому заявити про себе спонукає учнів серйозніше ставитися до занять, виконувати домашнє завдання, дотримуватися вимог викладачів. 
  • Кожна дитина прагне бути першою, не гіршою серед інших, більш слабкі абітурієнти починають підтягувати свій рівень знань. Усе вище зазначене, постійна зміна форм, видів роботи на уроці запобігає атмосфері монотонності, обтяжливості, яка часто панує під час індивідуальних занять з репетитором. 
  •  Підготовка з репетитором не передбачає постійного графіку проведення пар, дитина може відмінити, перенести урок на інший день, що створює несистемність опрацювання, засвоєння матеріалу, а на курсах учні мають постійний графік занять.
  • Заняття в групах обходяться батькам значно дешевше!
  • Ми контролююємо відвідування занять, повідомляють батькам про успішність їхніх дітей.


4 коментарі: